Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Był poszukiwany i jeszcze ukradł laptopa

Policjanci po ustaleniu sprawcy otrzymali informację, że złodziej był poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. (Fot. archiwum podkarpackiej policji)

Nawet do 5 lat więzienia grozi 40-latkowi z Przemyśla, który w barze w tym mieście ukradł obywatelowi Ukrainy laptopa o wartości 5 tys. zł.

Policjanci po ustaleniu sprawcy otrzymali informację, że złodziej był poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Wprawdzie do kradzieży laptopa doszło jeszcze 25 sierpnia, ale mężczyzna zarzuty usłyszał 14 września.

40-latek, który okradł 34-letniego Ukraińca przyznał się do tego czynu. Przy kradzieży w barze przemyślanin wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego i przywłaszczył sobie pozostawiony laptop. Za kradzież mienia minimalna kara pozbawienia wolności wynosi 3 miesiące, maksymalna 5 lat. Teraz sąd wyda wyrok, na ile do więzienia trafi 40-latek. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin