REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Dwa razy więcej lotów z Jasionki do Mediolanu

Loty Ryanairem do Mediolanu trwać będą niecałe dwie godziny. Samoloty z Rzeszowa wylatują w piątki rano oraz poniedziałki wieczorem. (Fot. FB Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów)

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów niedawno informował o lotach do Mediolanu liniami Wizz Air. Teraz ten sam kierunek z Jasionki zaproponował też inny niskokosztowy przewoźnik – Ryanair. Tym sposobem od 28 października do stolicy światowej mody polecieć będzie można aż cztery razy w tygodniu.

Loty Ryanairem trwać będą niecałe dwie godziny. To kierunek idealny na city-break, bo samoloty z Rzeszowa wylatują w piątki rano oraz poniedziałki wieczorem. Wg rozkładu lotów, jaki zacznie obowiązywać pod koniec października, w piątki samoloty z Mediolanu startują o 5.50 i pojawią się w Jasionce już o 7.45, by w powrotną drogę ruszyć o 8.35, zaś lądowanie we Włoszech zaplanowane jest na 10.30. Natomiast w poniedziałki Boeingi 737-800 wylatywać będą z portu Malpensa o 17.55, przylot do Jasionki zaplanowany jest na 19.50. Po krótkim postoju samolot wyleci z lotniska im. Rodziny Ulmów o 20.15, by zameldować się w Italii o 22.10.

Lotnisko Mediolan Malpensa to jeden z największych portów lotniczych na terenie Italii. Dla Ryanaira, który jest największym przewoźnikiem z naszego lotniska, będzie to już dziewiąty kierunek obsługiwany w tym roku, po Aicante (Hiszpania), Zadarze (Chorwacja), Dublinie (Irlandia) oraz Bristolu, East Midlands, Manchesterze, a także Londynie Stansted i Luton (Wielka Brytania).

Przypomnijmy, że Wizz Air, który z Rzeszowa lata też do Rzymu, od 10 września uruchomi połączenie do Mediolanu. Węgierski przewoźnik oferuje popołudniowe rejsy we wtorki i soboty.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin