Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

Fundacja „Mam marzenie” szuka wolontariuszy. Spotkanie w środę

Logo fundacji Mam Marzenie
Fundacja Mam Marzenie poszukuje w Rzeszowie wolontariuszy.

Ogólnopolska fundacja „Mam marzenie” spełnia marzenia chorych dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. By czynić dobro potrzebuje nowych wolontariuszy.

Spotkanie w Rzeszowie dla kandydatów na wolontariuszy odbędzie się w środę, 15 listopada, w salce na I piętrze (zielony pokój), przy Klasztorze oo. Dominikanów przy ul. Dominikańskiej 15. Rozpocznie się o godz. 18.

–  Przez cały rok jesteśmy jak Święty Mikołaj. Ale nasze prezenty bywają niezwykłe: wizyta na planie filmowym, lot balonem, spotkanie z piłkarzami czy bal księżniczki – opowiadają koordynatorzy „Mam marzenie”.

Podczas spełnienia marzenia dziecku zawsze towarzyszy wolontariusz. I właśnie takich wolontariuszy poszukuje w Rzeszowie fundacja.

– Jeśli chcesz uczynić świat lepszym miejscem dla tych, którzy potrzebują pomocy, dołącz do nas! – zachęcają. 

Na spotkaniu kandydaci dowiedzą się, jak mogą zaangażować się w działalność fundacji, jakie zadania czekają na wolontariuszy i jakie korzyści płyną z bycia częścią fundacji. Na spotkanie wystarczy wziąć pozytywne nastawienie oraz gotowość do niesienia pomocy.

Fundacja spełniła już ponad 10 tys. marzeń dzieci. Działa od 2003 roku.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin