REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Pijana matka miała pod opieką czteromiesięczną córeczkę

Radiowóz policyjny przysypany śniegiem
– Okazało się, że 27-latka opiekuje się swoją czteromiesięczną córką mając blisko 1,2 promila alkoholu – podają brzozowscy policjanci. (Fot. archiwum policji)

Ponad promil alkoholu miała 27-letnia mieszkanka Haczowa. Opiekowała się czteromiesięczną córeczką. Pijana matka nie była w domu sama. Byli z nią inni członkowie rodziny, także „pod wpływem”.

– Czteromiesięczna dziewczynka była zadbana i spokojna. Nie posiadała żadnych śladów mogących świadczyć, że cokolwiek jej zagraża – informują policjanci, którzy zaopiekowali się dzieckiem i przekazali ojcu.

27-letnia matka dziewczynki miała mieć ponad promil alkoholu w organizmie. Stan upojenia nie przeszkadzał jej w opiece nad swoją niedawno urodzoną córeczką. Zresztą tak jak innym członkom jej rodziny, którzy byli w domu i także nie wylewali za kołnierz. Nieobojętna na los noworodka okazała się jedna z mieszkanek gminy Brzozów, która o wszystkim poinformowała policjantów.

– Funkcjonariusze pojechali na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 27-latka opiekuje się swoją czteromiesięczną córką mając blisko 1,2 promila alkoholu – podają brzozowscy policjanci.

Dziecko trafiło pod opiekę trzeźwego ojca, a sprawa do sądu rodzinnego. Czteromiesięczna dziewczynka ma także dwójkę rodzeństwa. Podczas libacji matki byli w przedszkolu. Nimi także zaopiekuje się tata.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin