REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Pijana matka uciekła przed policją. Zabrała ze sobą dwójkę dzieci

(Fot. archiwum policji)

30-latka najpierw zrobiła karczemną awanturę w domu, a potem zabrała dzieci i odjechała w siną dal, zanim zjawiła się policja. Funkcjonariusze jednak szybko ją odnaleźli.

Do wydarzeń, o których poinformował dziś rzecznik podkarpackiej policji, doszło w piątek po południu. W jednym z domów w w Wierzawicach nietrzeźwa kobieta wszczęła awanturę. Zanim do domu dotarli policjanci, kobieta wsiadła do samochodu marki ford fiesta. Zabrała ze sobą dwie córki. Jedna ma 1,5 roku, druga 8 lat. Sytuacja była poważna, bo na zewnątrz było dość zimno, a dzieci nie były dobrze ubrane.

Uciekła przed policją w zarośla

Patrolując trasę pomiędzy Giedlarową a Wierzawicami, policjanci zauważyli kobietę idącą z dwójką dzieci. Na widok radiowozu, próbowała wraz z z nimi uciec w zarośla. Ale policjanci nie dali się zbić z tropu. Zatrzymali poszukiwaną uciekinierkę.

– Zabrali całą trójkę do radiowozu i przekazali im własne ubrania, aby się ogrzali. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia ratunkowego – informuje rzecznik.

Policyjny alkomat wskazał ponad dwa promile w organizmie kobiety. Dzieci wraz z matką zostały przewiezione do szpitala. Nic im nie zagraża.

Sprawą zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku. O zaistniałej sytuacji powiadomiono sąd rodzinny.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin