REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Mają sprawców brutalnego pobicia w Mielcu

Górka Cyranowska w Mielcu na Podkarpaciu
Do pobicia doszło w okolicy Górki Cyranowskiej w Mielcu. (Fot. Paweł Galek)

Policja zatrzymała sprawców pobicia, do którego doszło kilka dni temu w Mielcu. Ofiarą napastników padło dwóch mieszkańców Mielca. Byli oni kopali i uderzani pięściami po twarzy. Ciosy były tak dotkliwe, że jeden z pobitych trafił do szpitala.

Do napaści doszło w piątek (1 grudnia), ok. północy w rejonie Górki Cyranowskiej. Wezwani tam policjanci ustalili, że dwóch mężczyzn zostało dotkliwie pobitych przez grupę osób. Agresorzy wcześniej uszkodzili szybę w budynku jednej z firm. Przejeżdżający tamtędy autem świadkowie, widząc zaistniałą sytuację, zatrzymali się. Udzielili pomocy jednemu z pokrzywdzonych, który ostatecznie z obrażeniami trafił do szpitala w Mielcu.

Na miejscu mundurowi zabezpieczyli ślady i rozpytali świadków. Po analizie zapisu z pobliskiego monitoringu, ustalili przebieg zdarzenia oraz tożsamość napastników.

Sprawcami okazali się trzej mieszkańcy Mielca. Zostali oni zatrzymani i przedstawiono im zarzut pobicia. Wszyscy przyznali się do winy. Decyzją prokuratora, zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci m.in. dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych i zakazu opuszczania kraju. W sprawie trwają dalsze czynności.

_____

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć na andrzejkach. Piotr padł po ciosie na ziemię, już nie wstał

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin