Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 22 maja 2024

Brutalne pobicie w Tarnobrzegu. Skopali mężczyznę, bo powiedział, że skwer to nie toaleta

Stopklatka z minitoringu w Tarnobrzegu
Do pobicia doszło przy ul. Piłsudskiego w Tarnobrzegu. Sprawców udało się zatrzymać, dzięki nagraniu z monitoringu. (Fot. archiwum policji)

W Tarnobrzegu dwóch 16-latków brutalnie pobiło 27-letniego mężczyznę. Został skatowany, bo zwrócił jednemu z nich uwagę, że skwer to nie toaleta. Dzięki monitoringowi bandytów udało się szybko zatrzymać.

O pobitym mężczyźnie dyżurny tarnobrzeskiej policji dowiedział się w niedzielę, przed godz. 1 w nocy. Kobieta, która zadzwoniła na komendę powiedziała, że przy ul. Piłsudskiego leży półprzytomny człowiek z zakrwawioną twarzą. Zauważyła go, gdy przejeżdżała obok autem.

– 21-latka zatrzymała się i pobiegła w jego kierunku – relacjonuje rzecznik podkarpackiej policji. – Udzieliła pomocy pokrzywdzonemu i wezwała na miejsce służby ratownicze. 27-latek z obrażeniami trafił najpierw do szpitala w Tarnobrzegu. Stąd przewieziono go do Rzeszowa.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce pobicia zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Dzięki kamerom monitoringu udało się ustalić przebieg całego zdarzenia oraz tożsamość napastników. Na monitoringu widać, jak 27-letni mężczyzna najpierw dostaje w pięścią w twarz. Gdy upada zostaje skopany.

Napastnicy to dwaj 16-letni mieszkańcy Tarnobrzega. Obaj usłyszeli już zarzuty pobicia i przyznali się do zarzucanych im czynów. Podczas przesłuchania zeznali, że pobili 27-latka, ponieważ jednemu z nich zwrócił uwagę, że skwer to nie toaleta.

O dalszym losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin