REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Mercedesem w ścianę garażu. 27-latek z mandatem na 3 tys. zł

Radiowóz policyjny przysypany śniegiem
27-latek z Dębicy był trzeźwy, nie miał prawa jazdy. Za spowodowanie kolizji ukarano go wysokim mandatem. (Fot. archiwum policji)

Przez padający śnieg stracił panowanie nad swoim samochodem, wpadł w poślizg i uderzył w ścianę garażu. 27-latek był trzeźwy, nie miał prawa jazdy. Za spowodowanie kolizji ukarano go wysokim mandatem.

Do kolizji doszło w sobotę około godz. 15.30, na ulicy Żeromskiego w Dębicy. Jak ustaliła policja, 27-letni mieszkaniec Dębicy, przez atak zimy, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w ścianę garażu.

Za spowodowanie drogowej kolizji i kierowanie pojazdem bez prawa jazdy, odpowie przed sądem. Już natomiast został ukarany mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych.

Policjanci przypominają, że jazda bez posiadania uprawnień wiąże się z mandatem w wysokości 1500 zł i grzywną nawet do 30 tysięcy złotych.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin