Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

Miał ponad 3 promile i dożywotni zakaz jazdy. Mieszkaniec Rzeszowa zabrał mu kluczyki

Wnętrze policyjnego radiowozu
Policjantów wezwał mieszkaniec Rzeszowa, który zabrał kluczyki pijanemu kierowcy. (Fot. archiwum policji)

26-letniego pirata drogowego, który wsiadł za kierownicę po ostrym piciu, udało się zatrzymać dzięki mieszkańcowi Rzeszowa, który zabrał mu kluczyki.

W dniu Wszystkich Świętych dyżurny policji z Leżajska dostał informację o ujęciu pijanego kierowcy. Cała akcja miała miejsce w Maleniskach, około godz. 19. Gdy na miejsce przyjechali policjanci faktycznie wyczuli od zatrzymanego mężczyzny alkohol. 26-letni mieszkaniec Biedaczowa miał w organizmie ponad 3 promile. Nie miał też prawa jazdy, miał za to dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

– Z relacji zgłaszającego wynikało, że jadąc w kierunku Rzeszowa, jego uwagę zwrócił jadący przed nim opel. Styl jazdy kierującego wskazywał, że może być nietrzeźwy. Rzeszowianin zmusił kierującego oplem do zatrzymania się, następnie zabrał mu kluczyki i uniemożliwił dalszą jazdę – poinformował asp. Miłosz Krzywonos z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin