Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Mistrzowska współpraca! Texom i Łukasz Różański łączą siły

Krystian Woś, prezes zarządu firmy Texom i Łukasz Różański (Fot. Texom)

Od połowy marca firma Texom rozpoczęła współpracę z pięściarzem Stali Rzeszów, Łukaszem Różańskim który już niebawem w stolicy Podkarpacia będzie bronił tytułu mistrza świata w federacji WBC.

ARTYKUŁ PARTNERA

– Pragniemy ogłosić, iż oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę z Łukaszem Różańskim, zawodowym mistrzem Polski wagi ciężkiej i zdobywcą pasa WBC World Champion – informuje Texom. Do podpisana stosownej umowy doszło w połowie marca.

Fot. Texom

– Współpraca z tak doświadczonym i głodnym sukcesów zawodnikiem to dla nas olbrzymia przyjemność. Trzymamy kciuki za następne mistrzowskie tytuły Łukasza – możemy przeczytać w komunikacie firmy.

Fot. Texom

Texom to polska firma budowlana, realizująca roboty w formule generalnego wykonastwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską. Swoją siedzibę ma w Krakowie, a oddziały w Rzeszowie, Lublinie i Krakowie. Jej współwłaścicielami są absolwenci Politechniki Rzeszowskiej: Krystian Woś (prezes zarządu) i Paweł Stochmal (wiceprezes zarządu). Firma mocno udziela się zarówno w działalności sponsoringowej, jak też charytatywnej.

Mistrzowska walka już 24 maja w Rzeszowie!

Warto podkreślić, że już 24 maja w rzeszowskiej hali na Podpromiu Łukasz Różański (15-0, 14 KO) stanie do obrony mistrzowskiego pasa z byłym mistrzem świata WBO, pogromcą m.in. Michała Cieślaka – Brytyjczykiem Lawrencem Okolie (19-1, 14 KO).

– Z dumą ogłaszam, że 24 maja w moim rodzinnym Rzeszowie stoczę walkę w obronie tytułu mistrza świata WBC kategorii Bridger! Moim przeciwnikiem będzie Lawrence Okolie. To będzie niesamowite starcie, na które czekają fani boksu w całej Polsce. Przygotujcie się na niezapomnianą noc! – pisze w mediach społecznościowych pięściarz.

Walka z Okolie’m to bardzo wysoko zawieszona poprzeczka dla Różańskiego, który po niesamowitym zwycięstwie nad Babicem w 2023 roku, staje do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa kategorii Bridger.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin