Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Musiał stawić się na komisariat. Przyjechał, choć był pod wpływem

Policyjny alkomat (Fot. archiwum policji)

Chociaż w jego głowie szumiało od alkoholu, to wsiadł za kierownicę. Musiał stawić się na komisariacie w Baranowie Sandomierskim. To w jakim był stanie nie umknęło policjantom. Mężczyzna będzie więc miał kolejne kłopoty.

Jeden z funkcjonariuszy wyczuł alkohol od mężczyzny, poszedł za nim i go zatrzymał. Badanie urządzeniem wykazało 2,59 promila alkoholu w jego organizmie. Wcześniej 49-letni kierowca wsiadł za kierownicę peugeota, aby dojechać na komisariat. Musiał się tam stawić w poniedziałek, bo Prokuraturę Rejonowa w Tarnobrzegu nałożyła na niego obowiązek stawiennictwa.

Przez swoje zachowanie mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz zostanie mu przedstawiony zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin