REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Nie żyje Stanisław Sienko, były wiceprezydent Rzeszowa

Stanisław Sienko ( 1960 – 2024)

W wieku 63 lat zmarł Stanisław Sienko, były wiceprezydent Rzeszowa a od 3 lat dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.

Za czasów prezydentury Tadeusza Ferenca, Stanisław Sienko przez 14 lat pełnił funkcję wiceprezydenta. Później pracował w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji, gdzie był zastępcą dyrektora, a w 2021 roku został dyrektorem Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.

– Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Dyrektora szkoły mgr Stanisława Sienko – człowieka, który z niespotykanym oddaniem i poświęceniem działał na rzecz szkoły oraz dbał o jej wszechstronny rozwój. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy najszczerszego współczucia i przesyłamy słowa wsparcia – opublikował komunikat w mediach społecznościowych Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.

– Ze smutkiem piszę te słowa… zmarł Stanisław Sienko, który przez 14 lat pracował dla Rzeszowa i rzeszowian jako Zastępca Prezydenta Miasta. Kochał sport, szczególnie piłkę nożną, był wielkim fanem Stali Rzeszów. Pomagał wszystkim klubom sportowym, ale Jego oczkiem w głowie zawsze była także edukacja dzieci i młodzieży, dlatego tak wiele radości sprawiała Mu praca dyrektora Elektronik – Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Panie Prezydencie, Stanisławie, dzięki Tobie Rzeszów jest dziś pięknym, nowoczesnym miastem fajnych i mądrych młodych ludzi. – napisał na FB Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Fot. FB Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin