REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 26 lutego 2024

PGE Stal Mielec wraca do gry. Mecz z Puszczą Niepołomice o 6 punktów

PGE Stal Mielec (Fot. Stal Mielec)

Piłkarska PKO BP Ekstraklasa wznawia rozgrywki po zimowej przerwie. W piątek w Mielcu miejscowa PGE Stal zmierzy się z Puszczą Niepołomice.

PIŁKA NOŻNA. PKO BP EKSTRAKLASA

– To spotkanie będzie miało wymiar gry o 6 punktów – mówił podczas przedmeczowej konferencji prasowej Kamil Kiereś, trener PGE Stali Mielec.

– Jest to bardzo istotne, by w tym momencie mieć 25 pkt w tabeli. To jest bardzo ważny moment. Ten mecz może pokazać, czy pójdziemy w kierunku środka tabeli, czy będziemy się pałętać w dolnym rejonie – dodaje opiekun mielczan.

W kadrze mieleckiego zespołu w zimowej przerwie niewiele się zmieniło. Sukcesem było przedłużenie umowy z najskuteczniejszym zawodnikiem, Ilją Szkurinem. Po stronie ubytków należy odnotować z kolei Michała Trąbkę (przeniósł się do Wieczystej Kraków). Kontuzjowany jest z kolei Matthew Guillaumier.

Kibicu, pamiętaj!

W związku z zainteresowaniem piątkowym meczem Puszczą Niepołomice, klub z Mielca przedstawia kilka kwestii, które wprowadził on dla wygody biało-niebieskich kibiców.

  • Ze względu na dużą liczbę kibiców wybierających się na piątkowy mecz PKO BP Ekstraklasy informujemy, że bramy stadionu będą otwarte od godz. 16, by uniknąć kolejek przy wejściach na trybuny zapraszamy Was na S1 dużo wcześniej
  • Od godz. 16 uruchomiony będzie catering, aby uprzyjemnić kibicom oczekiwanie na początek spotkania,
  • W punktach cateringowych oprócz jedzenia i napojów można będzie też zakupić Stalowe gadżety,
  • W dniu meczu klubowy sklepik będzie czynny od godz. 9 do pierwszego gwizdka arbitra.
  • Kasa biletowa przy kołowrotkach (ul. Solskiego) będzie czynna w piątek od godz. 16

PGE STAL Mielec – PUSZCZA Niepołomice

PIĄTEK, GODZ. 18 (TRANSMISJA CANAL+ SPORT)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin