REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 1 października 2023

Pijany ojciec wiózł 11-letnią córeczkę. Czemu narażał jej życie?

Wnętrze policyjnego radiowozu
(Fot. archiwum policji)

Mężczyzna miał w organizmie ok. 4 promile alkoholu. Nie dość, że wsiadł za kierownicę, to zabrał ze sobą córkę. Tłumaczył, że jechał tylko na zakupy…

W miniony poniedziałek, ok. godz. 13, na policję zadzwoniła osoba, która poinformowała, że kierowca dostawczego forda,  jadący w kierunku Skołyszyna, może być pod wpływem. I rzeczywiście, kiedy zatrzymano 44-latka do kontroli, to badanie jego stanu trzeźwości, wykazało, że ma ok. 4 promile alkoholu.

W samochodzie była też jego 11-letnia córka. Jej ojciec tłumaczył policjantom, że zabrał ją na zakupy. Miał kupić jej przybory szkolne.

Policjanci przekazali dziewczynkę po opiekę babci, a samochód, którym kierował 44-letni mężczyzna został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

– Kierowcę zabraliśmy na komendę, a później trafił do aresztu. Usłyszał już zarzut prowadzenia pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości. Złożył wyjaśnienia i przyznał się do zarzucanego mu czynu – przekazują jasielscy policjanci. 

Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Jak oceniasz aktualne mandaty za przekroczenie prędkości?

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Jedynka Super Nowości z 29 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin