REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Policja publikuje zdjęcie fałszywego policjanta. Mieszkanka Przemyśla przekazała mu 365 tys. zł

Zdjęci oszusta opublikowane przez policję z Przemyśla
Mieszkanka Przemyśla straciła przez oszusta 365 tys. złotych. (Fot. KPP Przemyśl)

Mężczyzna, którego wizerunek publikuje policja, ma związek ze sprawą kobiety oszukanej metodą na policjanta. Do zdarzenia doszło jeszcze 15 kwietnia br. w Przemyślu.

W połowie kwietnia z pokrzywdzoną skontaktował się mężczyzna podający się za policjanta.  Przez telefon poinformował, że jej bliska osoba spowodowała wypadek, a w celu uniknięcia jej zatrzymania konieczne jest wpłacenie kaucji. Pokrzywdzona przekazała kwotę 365 tys. zł.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują mężczyzny w wieku około 18 lat. W chwili popełnienia przestępstwa miał na sobie czarną kurtkę z czerwonym zamkiem i bluzę z kapturem w kolorze szarym, czarne spodnie z napisem „Kappa” na lewej nogawce, buty sportowe w kolorze czarnym z białą podeszwą i czerwonymi wstawkami. 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje, które pozwolą na ustalenie jego tożsamości, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47  823 36 77 lub 47 823 33 10.

Policja przypomina przy okazji, że nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy! W takim przypadku prosi, aby przerwać połączenie i zadzwonić na numer alarmowy 112, a także poinformować swoich najbliższych.

Oszust na zdjęciu z monitoringu
Przemyska policja prosi o pomoc w znalezieniu oszusta. (Fot. KPP Przemyśl)

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin