Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Skatowali kolegę i zostawili go na klatce schodowej. Wcześniej pili razem alkohol

Podejrzani o pobicie są już w rękach sędziszowskich policjantów. (Fot. pexels)

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy o mało nie zakatowali swojego kolegi na śmierć. Wcześniej pili z nim alkohol w jednym z mieszkań w Sędziszowie Młp.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Po godz. 17 policjanci otrzymali informację, że na klatce schodowej w jednym z bloków śpi pijany mężczyzna. Jak się okazało, miał on uraz głowy i był nieprzytomny.

Policjanci ustalili, że pokrzywdzony 56-latek wcześniej pił alkohol w towarzystwie czwórki mężczyzn, w jednym z mieszkań tego bloku. W pewnym momencie doszło do kłótni, w efekcie której mężczyzna został pobity przez współbiesiadników. Ci potem wynieśli go z mieszkania i zostawili na klatce schodowej.

Zebrane informacje pozwoliły mundurowym wytypować i zatrzymać podejrzanych w tej sprawie. Są to trzech mieszkańcy Sędziszowa Młp. w wieku 32, 41 i 46 lat. Wszyscy oni zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin