REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 24 lutego 2024

Śmierć w Przemyślu. Policjanci szukają świadków zdarzenia

Zdjęcie z monitoringu w Przemyślu
Policjanci poszukują pasażerów czarnej taksówki. (Fot. archiwum policji)

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło pomiędzy 29 a 30 kwietnia br. na ul. Swobodnej w Przemyślu. Sprawa dotyczy nieumyślnego spowodowania śmierci.

Z zebranego materiału wynika, że wiedzę na ten temat mogą mieć kobieta i mężczyzna, pasażerowie czarnej taksówki marki Chevrolet. 29 kwietnia, o godz. 22.50, wsiedli do niej na postoju przy stacji CircleK, przy ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu. Pojechali stamtąd na ul. Swobodną.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informację na ten temat proszone są kontakt osobisty  lub telefoniczny z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, tel. 47 823 33 10, 47 823 33 34 i 47  823 34 33. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin