Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 1 marca 2024

Tragiczny wpadek koło Raniżowa. Nie żyje 73-letni kierowca

W poniedziałek rano na drodze powiatowej pomiędzy Porębami Wolskimi, a Raniżowem doszło do tragicznego wypadku. Zginął 73-letni kierowca nissana.

Do tragedii doszło ok. godz. 6.30. Ze wstępnych informacji kolbuszowskiej policji wynika, że kierowca nissana, 73-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, podczas przejazdu przez most stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował.

Mężczyzna był uwięziony w rozbitym samochodzie. Uwolnili go dopiero strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Jadąca z nim 68-letnia pasażerka doznała obrażeń ciała, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu tragedii pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Ich działania mają  na celu ustalenie szczegółowych przyczyn i okoliczności wypadku.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin