Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 21 kwietnia 2024

Turniej sołtysów dla Agnieszki z Raniżowa

Agnieszka Zapasek. (Fot. siepomaga.pl)

W niedzielę o godz. 16 na stadionie w Raniżowie odbędzie się Turniej Sołtysów. Będą występy zespołów pieśni i tańca „Lesiaki” i „Wolanie” oraz kapeli ludowej „Raniżowianie”.

W planach są także stoiska kulinarne kół gospodyń wiejskich, dmuchańce i malowanie twarzy. Wszystko zakończy zabawa taneczna. Gwoździem programu będzie turniej sołtysów w różnych nietypowych dyscyplinach, takich jak toczenie opony z traktora, ujeżdżanie byka, czy rzut gumiakiem do celu.

Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na rzecz Agnieszki Zapasek, 20-latki z Raniżowa, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku omal nie umarła. Niestety, do tej pory nie udało się jej odzyskać świadomości. Jednak wciąż jest w świecie, do którego nie mamy dostępu. Sama nie wydostanie się z niego, dlatego potrzeba naszej pomocy.

Wspierają ją w tym bliscy. Możemy to zrobić to samo, choćby na stronie internetowej: www.siepomaga.pl/agnieszka-zapasek.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin