REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 15 stycznia 2025

Uciekał po pijanemu w Berlinie. Wpadł w Korczowej

Zatrzymanie poszukiwanej osoby (Fot. Straż Graniczna/zdj. ilustracyjne)

Strażnicy graniczni z Korczowej zatrzymali cudzoziemca, poszukiwanego za brawurową ucieczkę pod wpływem alkoholu w Berlinie. Jechał szosą i chodnikiem, taranował pojazdy.

2-letniego Ukraińca zatrzymali w miniony piątek (12 lipca) funkcjonariusze SG z przejścia granicznego w Korczowej. Mężczyzna zgłosił się do odprawy na wjazd do Polski. Podczas kontroli mundurowi ustalili, że cudzoziemiec air jordan 11 cherry holiday 2022 jest w zainteresowaniu niemieckiego wymiaru sprawiedliwości, który wydał za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

Mężczyzna był poszukiwany w związku z incydentem z 2022 roku na terenie Berlina. Będąc pod wpływem alkoholu stwarzał zagrożenie na drodze, m.in. uciekał przed policyjnym pościgiem, jechał chodnikiem oraz drogą na czerwonym świetle. Wjechał też z impetem w radiowóz oraz inne pojazdy.

Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym celem ekstradycji.  

Od początku 2024 roku funkcjonariusze SG z Podkarpacia zatrzymali ponad nike air precision 2 youth basketball rankings - NovogasShops , 001 - nike sneakers women belgium boots made in america Plus Sunset 2024 HF0552 100 osób poszukiwanych przez polskie i zagraniczne służby.

Źródło: Straż Graniczna

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin