REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Uciekał przed policją, wylądował na płocie. Miał 3,5 promila

Volkswagen wylądował na płocie
Na ul. Orlej w Mielcu kierowca wjechał w płot. Był pijany. (Fot. archiwum policji)

Nie dość, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej, to podczas ucieczki, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot. Za kierownicą siedział 41-latek, który miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

W piątek, przed godz. 14, patrol drogówki w Mielcu, zwrócił uwagę na samochód marki Volkswagen.

– Kierujący zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu i stwarzał zagrożenie innym uczestnikom ruchu drogowego – relacjonują policjanci.

Funkcjonariusze wydali kierowcy sygnał, aby się zatrzymał. Ten jednak zamiast na hamulec, nacisnął pedał gazu. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Mimo to volkswagenem nie zatrzymywał się.

– Podczas szaleńczej jazdy ulicami Mielca, volkswagen dojechał do ul. Orlej. Wówczas kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik, uszkodził znak i ogrodzenie posesji – dodają policjanci. 

Kierowca został zatrzymany. 41-letniego mieszkaniec Mielca miał w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu. Trafił do aresztu, a wkrótce trafi też do sądu.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin