Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 1 marca 2024

Uciekał przed policją, wylądował na płocie. Miał 3,5 promila

Volkswagen wylądował na płocie
Na ul. Orlej w Mielcu kierowca wjechał w płot. Był pijany. (Fot. archiwum policji)

Nie dość, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej, to podczas ucieczki, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot. Za kierownicą siedział 41-latek, który miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

W piątek, przed godz. 14, patrol drogówki w Mielcu, zwrócił uwagę na samochód marki Volkswagen.

– Kierujący zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu i stwarzał zagrożenie innym uczestnikom ruchu drogowego – relacjonują policjanci.

Funkcjonariusze wydali kierowcy sygnał, aby się zatrzymał. Ten jednak zamiast na hamulec, nacisnął pedał gazu. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Mimo to volkswagenem nie zatrzymywał się.

– Podczas szaleńczej jazdy ulicami Mielca, volkswagen dojechał do ul. Orlej. Wówczas kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik, uszkodził znak i ogrodzenie posesji – dodają policjanci. 

Kierowca został zatrzymany. 41-letniego mieszkaniec Mielca miał w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu. Trafił do aresztu, a wkrótce trafi też do sądu.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin