Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Ukrainka nie ustąpiła pierwszeństwa lawecie

Rozbita laweta Renault
Rozbita laweta Renault (Fot. KPP Jarosław)

17 stycznia 2024 roku, około południa, na drodze w Skołoszowie w woj. podkarpackim miała miejsce kraksa osobówki i lawety.

Jak podaje policja, po godz, 12 zderzyły się osobowe BMW, kierowane przez 38-letnią obywatelkę Ukrainy, oraz Renault, prowadzone przez 24-letniego mieszkańca gminy Orły.

Przebieg zdarzenia obecnie wyjaśniają policjanci z komisariatu w Radymnie. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierująca BMW, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy Renault. I to miało właśnie spowodować zderzenie obu pojazdów. Jak widać na zdjęciach, pojazd pomocy drogowej transportował samochód osobowy.

Obydwoje kierujący trafili do szpitala, badania wykazały, że byli trzeźwi. Aktualnie policja dokładnie analizuje okoliczności tego zdarzenia.


Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drogach. Są to czynniki, które pozwolą unikać w przyszłości podobnych sytuacji i zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drogach.


PRZECZYTAJ TEŻ: Zakaz sprzedaży energetyków dzieciom to fikcja. Producenci obeszli już przepisy

rozbite osobowe BMW, radiowóz policyjny i pojazd straży pożarnej
Rozbite osobowe BMW. Na miejscu wypadku radiowóz policyjny i pojazd straży pożarnej (Fot. KPP Jarosław)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin