Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Ukrywał się przed policją trzy lata. Wpadł w mieszkaniu w Rzeszowie

Poszukiwanego namierzyli policjanci z Rzeszowa. (Fot. archiwum policji)

39-latek z powiatu sanockiego był poszukiwany dwoma listami gończymi. Przez trzy lata ukrywał się przed organami ścigania. Wpadł w jednym z mieszkań w Rzeszowie. Teraz już przebywa w zakładzie karnym.

39-latka namierzyli policjanci z komisariatu policji na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Znaleźli go w jednym z mieszkań na ul. Rycerskiej. 

Mężczyzna ma na swoim koncie m.in. kradzieże, kradzieże z włamaniem i podrabiania dokumentów. W więzieniu ma spędzić półtora roku.

Widok policjantów zaskoczył mężczyznę. Tym bardziej, że w momencie ich niespodziewanej wizyty był kompletnie pijany. Wykazano 3,36 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu zawieziono go nowego miejsca pobytu – do zakładu karnego. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin