Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

Wypadek w Radawie. Citroen wylądował na boku, pasażer miał marihuanę

Zdjęcia policji z wypadku w Radawie na Podkarpaciu
Gdy policjanci pojawili się na miejscu wypadku w Radawie citroen leżał na boku. (Fot. archiwum policji)

Dwie kobiety zostały odwiezione do szpitala, a pasażer samochodu został zabrany przez policjantów. Gdy funkcjonariusze badali przyczyny wypadku w Radawie, w przewróconym samochodzie znaleźli woreczek z marihuaną.

Do wypadku w Radawie, doszło w niedzielę przed trzecią nad ranem. Gdy na miejscu pojawili się policjanci zobaczyli osobowego citroena, który zamiast na kołach, leżał na jezdni na boku. Obok samochodu znajdowali się uczestnicy zdarzenia – 19-letnia mieszkanka Jarosławia, która kierowała autem i dwójka pasażerów – 20-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna, mieszkańcy gminy Pawłosiów.

Policjanci ustalili, jak doszło do wypadku. Kierująca citroenem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, po czym samochód wypadł z jezdni do rowu. Tam odbił się od skarpy i wylądował na boku.

Gdy funkcjonariusze sprawdzali samochód znaleźli w nim foliowy woreczek z charakterystycznym suszem. Tester narkotykowy wykazał, że była to marihuana. Tak więc ranne w wypadku w Radawie kobiety zabrała karetka, a 22-letni mężczyzna został zabrany przez policjantów. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Narkotyki, które znaleźli policjanci z Wiązownicy
W samochodzie policjanci znaleźli woreczek z marihuaną. (Fot. archiwum policji(
Zdjęcia policji z wypadku w Radawie na Podkarpaciu
Samochód zjechał z drogi, odbił się od skarpy i wylądował na boku. (Fot. archiwum policji)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin