Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 24 maja 2024

TOP 5 gier LOTTO – w co opłaca się grać?

LOTTO jest bardzo popularne. Polacy je uwielbiają i nie ma chyba osoby, która kiedyś nie kupiłaby kuponu, marząc o niebotycznej wygranej. Co zrobisz z uzyskanymi milionami? Warto się nad tym zastanowić, ponieważ szansa na wygraną jest naprawdę realna. Rodzajów LOTTO jest bardzo dużo. W które najbardziej opłaca się grać?

LOTTO, czyli podstawowy kupon

Dawniej jedyną oferowaną grą było lotto – kupon, na którym skreślało się sześć wybranych liczb. Losowanie odbywa się na wizji, trzy razy w tygodniu, więc jest bardzo dużo okazji do wygranej. Na dodatek kwoty, które można zgarnąć, są bardzo wysokie, ponieważ pieniądze kumulują się aż do ogromnych liczb. Jeśli ktoś ma trochę szczęścia, może się nieźle wzbogacić.

Zdrapki LOTTO a wygrana

Oferowane przez LOTTO zdrapki to także szansa na wygraną. To gry, które nie potrzebują żadnych umiejętności ani czasu. Po prostu wybierasz jeden kupon i zdrapujesz monetą nadrukowane na nim rysunki. Jeśli Ci się uda, masz szansę dostać naprawdę sporą kwotę. Zdrapki LOTTO gwarantują główną wygraną w wysokości od kilkudziesięciu do dwóch milionów złotych! Może wygrana nie jest tak imponująca jak LOTTO, ale szansa na zgarnięcie satysfakcjonującej gotówki jest naprawdę duża! Na dodatek inwestycja jest minimalna – najtańsza zdrapka kosztuje zaledwie 1 zł, a kuponów na wygraną małych kwot typu 50, 100 czy 1000 zł jest bardzo wiele.

Eurojackpot o ogromnych wygranych

We wtorki i piątki można wygrać w Eurojackpocie. W tej grze biorą udział uczestnicy z 18 państw i możliwość wygranej jest bardzo duża. Główna nagroda osiąga niezwykłe wartości, wręcz zawracające w głowie, jak niewyobrażalna kwota 500 milionów euro, która padła w którejś z kumulacji. Faktem są ogromne wygrane, więc zawsze warto spróbować.

Zdrapki LOTTO w formie pensji

Jedną z ciekawych odmian zdrapek są takie, w których można wygrać pensję. Nagroda nie jest wypłacana na raz, tylko w formie gwarantowanego wynagrodzenia, które raz w miesiącu dociera na konto. To stosunkowo nowe zdrapki LOTTO. Są o tyle atrakcyjne, że mniejsze wygrane, w wysokości kilkudziesięciu czy kilkuset złotych, często się pojawiają.

KENO – kolejny ciekawy rodzaj LOTTO

KENO to trochę nietypowy rodzaj LOTTO. Tutaj także typuje się liczby, od ich ilości zależy szansa na wygraną. Losowanie odbywa się codziennie, co 4 minuty, i za każdym razem można wygrać do 2 milionów złotych. Ale mniejsze wygrane także się zdarzają, i to bardzo często. KENO daje mnóstwo możliwości, ponieważ każdy sam obstawia, jak bardzo chce zaryzykować.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin