Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 kwietnia 2024

Zadbaj o ciało przed letnim sezonem!

Każda z nas marzy o tym, aby podczas zbliżających się wakacji wyglądać jak milion dolarów, zwłaszcza w bikini. Aby zachwycać na plaży nie wystarczą dieta i siłownia. Wiele kompleksów u pań powodują także różnego rodzaju blizny potrądzikowe, pooperacyjne lub po przebytej ospie. Jak się okazuje, duża część płci pięknej narzeka także na zrogowaciały, trudny do usunięcia naskórek w okolicach pięt, który uniemożliwia założenie ulubionych klapek lub sandałów, nie mówiąc już o beztroskim hasaniu boso po plaży. Aby znaleźć remedium na doskwierające nam problemy warto zapoznać się z rankingiem najlepszych maści na blizny i najlepszych elektrycznych pilników do pięt.

Kiedy od lat walczysz z bliznami, a skutki tej walki są opłakane, wówczas należy postawić na sprawdzone i skuteczne w swym działaniu maści na blizny, dzięki którym Twoja skóra odzyska dawny blask. Także w zakresie pielęgnacji stóp, kiedy zwykły pumeks nie potrafi poradzić sobie z problemem, wówczas należy zastosować profesjonalny elektryczny pilnik do pięt. Nie chcesz wydawać fortuny? Spokojnie! Na mojranking.pl znajdziesz najlepsze zestawienie najskuteczniejszych produktów w przystępnych cenach!

Pożegnaj się z bliznami – raz na zawsze!

Rodzajów blizn jest wiele. Bez względu na to czy dotyczą okolic twarzy czy całego ciała, za każdym razem próbujemy je zamaskować, zazwyczaj pod dużą warstwą pudru. Jednak na plaży chcemy wyglądać naturalnie. Co wtedy? Sięgając po maść, w pierwszej kolejności powinniśmy dostosować ją do rodzaju blizny. Blizny mogą być szarpane, przerostowe, pooperacyjne, potrądzikowe, po cesarskim cięciu, po oparzeniu oraz po przebytej ospie.

Odpowiednio dobrany preparat na blizny nie tylko zredukuje ich widoczność ale także rozjaśni skórę, uelastyczni tkankę, poprawi trofikę skóry, zmniejszy wielkość blizny i uczucie swędzenia, a także wygładzi i dodatkowo zregeneruje. Preparaty z filtrem SPF dodatkowo ochronią bliznę przed promieniowaniem słonecznym. Jeśli najlepsze maści na blizny są Twoim celem podczas najbliższych zakupów, na mojranking.pl znajdziesz ich niezwykle pomocne zestawienie.

Podaruj piętom zachwycającą gładkość!

Nawet najpiękniejszy pedicure nie pomoże nam czuć się pewnie, jeśli nasze pięty będą jak tarka. Niestety w wielu przypadkach, tradycyjny pumeks do pięt nie jest w stanie sobie poradzić z narastającym problemem. Zanim elektryczny pilnik do wygładzania pięt wpadnie do Twojego koszyka, warto zastanowić się nad parametrami, które powinien spełniać, aby jego użytkowanie było jak najbardziej komfortowe. W związku z tym warto zastanowić się nad jego mocą, rodzajem zasilania oraz prędkością. Równie istotna jest jego wodoodporność, dająca możliwość czyszczenia go po bieżącą wodą. Już dziś poznaj najlepsze elektryczne pilniki do pięt i rozpocznij letni sezon z porządnym przytupem!

 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin