Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Filmowa wiosna w kinach Helios. Sprawdź najnowszy repertuar (22-28.03.)!

(Fot. Helios)

Tak jak wiosenne kwiaty zaczynają się rozwijać w ogrodach i parkach, repertuar kin Helios również rozkwita mnogością gorących premier oraz interesujących nowości. W nadchodzącym tygodniu na ekranach sieci zagości premierowo film „Budda. Dzieciak ‘98”. Ponadto na widzów czekają różnorodne seanse specjalne.

„Budda. Dzieciak ‘98” to emocjonująca i wypełniona motoryzacją podróż do świata Kamila Labuddy, czyli jednego z najpopularniejszych polskich influencerów. Jego poczynania śledzą w sieci miliony sympatyków, a film pokaże historie dotychczas nieukazywane w social mediach.

Kadr z filmu Budda. Dzieciak ‘98”. (Fot. Mat. Kino Świat)

Widzowie będą mogli zobaczyć niepublikowane wcześniej ujęcia z wyjazdów Buddy, między innymi do Czarnobyla czy Stanów Zjednoczonych

Produkcja jest wyjątkową okazją nie tylko do poznania jego sylwetki i motywacji, lecz także do zobaczenia od kulis środowiska internetowych twórców. Influencer opowiada o blaskach i cieniach aktywności w sieci, a także zdradzi, jakich błędów nie popełniać i czego unikać.

Co na rodzinny seans w Heliosie?

W repertuarze zagoszczą także najchętniej oglądane nowości ostatnich tygodni, takie jak pozytywny film familijny „Za duży na bajki 2”. Podczas wycieczki w Tatry Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, który nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Chłopiec postanawia za wszelką cenę odnaleźć go i osobiście zapytać o powody tej decyzji. W tej trudnej misji może liczyć na pomoc przyjaciół – Delfiny i Staszka!

Kadr z filmu Za duży na bajki 2”. (Fot. Mat. dystrybutora)

Innym pomysłem na rodzinny seans jest brawurowa kontynuacja uwielbianej animacji „Kung Fu Panda 4”. Po, Smoczy Wojownik, zostaje wezwany do pełnienia kolejnej misji. Tym razem ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Nowe zadanie oznacza nowe kłopoty, gdyż na horyzoncie pojawia się trudna przeciwniczka – Kameleona. Na szczęście na ratunek przybędzie bystra lisica Zhen, z którą Po stworzy komediowy duet!

Ponadto dla najmłodszych widzów Helios cyklicznie organizuje Filmowe Poranki, czyli niedzielne seanse bajek połączone z atrakcjami. W tę najbliższą, 24 marca, mali kinomani będą mogli obejrzeć najnowszy zestaw odcinków animacji „Tomek i przyjaciele”, a pokazom będą towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami!

„Urojenie”, a może „Diuna”?

Tych, którzy do kina przychodzą po dawkę mocnych emocji, sieć zaprasza na horror „Urojenie”. Chauncey to z pozoru zwykły pluszowy miś. Przed laty był ulubioną zabawką małej Jessiki, jednak trafił do piwnicy wraz z porzuconymi rupieciami. Po latach odnajduje go córka kobiety, Alice. Dziewczynka zaczyna zachowywać się nietypowo, za czym kryje się zemsta porzuconego pluszaka…

Kadr z filmu „Urojenie”. (Fot. Mat. dystrybutora)
„Diuna: Część druga” wciąż na ekranach kin Helios. (Fot. Mat. dystrybutora)

Kinomani nadal mogą zapoznać się z superprodukcją „Diuna: Część druga”. Paul Atryda powraca z zamiarem zemsty na wrogach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Pragnie zawrzeć sojusz z Fremenami, w czym pomaga mu Chani. Bohater waha się, czy wkraczać na wojenną ścieżkę – od jego decyzji zależą losy całego znanego wszechświata, a na szali musi położyć swoje osobiste szczęście.

Godzilla i Kong oraz oscarowe hity

Dla fanów filmów o Godzilli sieć przygotowała wyjątkowe wydarzenie. W środę, 27 marca, na wielkich ekranach zostaną wyświetlone dwa filmy poświęcone tej kultowej postaci w ramach Mini Maratonu Godzilla i Kong. Jako pierwszy widzowie będą mogli przypomnieć sobie tytuł „Godzilla vs. Kong”, a następnie będą mogli zobaczyć nowość z serii – „Godzilla i Kong: Nowe imperium”.

GODZILLA I KONG: NOWE IMPERIUM – zwiastun

W najbliższych dniach cykl Kino Konesera zawita do Heliosa aż dwukrotnie. Poza regularnymi projekcjami, zaplanowane zostały specjalne seanse filmów oscarowych!

22 i 23 marca odbędą się pokazy przebojowego „Oppenheimera”. Niesamowita opowieść o twórcy bomby atomowej zdobyła aż 7 statuetek, w tym tę dla najlepszego filmu oraz za najlepszą pierwszoplanową rolę męską Cilliana Murphy’ego. Seans jest doskonałą okazją do nadrobienia tego wyjątkowego tytułu!

Kadr z filmu „Oppenheimer”. (Fot. Mat. dystrybutora)
Kadr z filmu „Obsesja”. (Fot. Mat. dystrybutora)

W poniedziałek, 25 marca, kinomani będą mogli zobaczyć film „Obsesja” z Natalie Portman i Julianne Moore w rolach głównych. Główna bohaterka, aktorka Elisabeth, pragnie poznać sekrety życia i małżeństwa Gracie – kobiety, która przed laty zasłynęła za sprawą wstrząsającego skandalu…

W czwartek, 28 marca, odbędą się projekcje w ramach cyklu Kultura Dostępna. Tym razem na widzów czeka rodzime kino historyczne – „Powstaniec 1863”. Produkcja przybliża patriotyczny zryw przeciwko Imperium Rosyjskiemu i prawdziwą postać księdza Stanisława Brzóski, generała czasów powstania, który pomimo intensywnych działań zaborców długo pozostaje nieuchwytny.

Kadr z filmu Powstaniec 1863”. (Fot. Mat. Kino Świat)

Szczegółowy repertuar kin Helios na Podkarpaciu znajdą Państwo poniżej:

RZESZÓW – Al. Powstańców Warszawy

RZESZÓW – Galeria Rzeszów

KROSNO

PRZEMYŚL

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin