Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Koncerty za kurtyną w Krośnie. Już 27 marca wystąpi Onus Blues

Onus Blues. (Fot. arch. zespołu)

W środę, 27 marca na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie wystąpi formacja Onus Blues. Muzycy z powodzeniem łączą tradycyjnego bluesa z nowoczesnym brzmieniem.

Onus Blues powstał w 2022 roku w Radlinie i jest projektem znanego harmonijkarza Jacka Szuły, który jest jednym z czołowych artystów na śląskiej scenie bluesowej i blues-rockowej.

– Nasza muzyka to połączenie tradycyjnego bluesa z nowoczesnym brzmieniem, tworzymy więc coś wyjątkowego i energetycznego – tak o swojej muzyce mówią członkowie formacji.

Onus Blues. (Fot. arch. zespołu)

Skład: Jacek Szuła (harmonijka), Krzysztof Wyrzykowski (wokal), Nikodem Piekut (perkusja), Roman Szonowski (gitara basowa), Sylwiusz Krakowczyk (gitara)

Onus Blues to laureaci Rawa Blues Festival 2023, w ankiecie BLUES TOP zajęli pierwsze miejsce w kategorii „Odkrycie Roku 2023”.

Koncerty za kurtyną

Onus Blues wystąpi w Krośnie w ramach Koncertów za kurtyną. To kameralne imprezy, odbywające się na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza. Ta, na potrzeby wydarzenia staje się także widownią liczącą maksymalnie 200 miejsc siedzących.

W przypadku tego typu imprez miejsca są nienumerowane. Publiczność zajmuje krzesła zgodnie z własnymi upodobaniami, jednak liczba miejsc jest zawsze zgodna z liczbą wydanych wejściówek lub biletów.

  • Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, scena (wejście B), ul. Kolejowa 1, Krosno
  • Termin: środa – 27 marca, godzina 19.00
  • Bilety w sprzedaży w kasie RCKP (p. 234) od poniedziałku do piątku (w godz. 10.00-17.30) oraz na godzinę przed wydarzeniami a także w sprzedaży online.
  • Szczegóły na: www.rckp.krosno.pl
(Fot. Mat. organizatora)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin