Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 24 maja 2024

10 tysięcy CD i winyli na giełdzie w Rzeszowie. Już w ten weekend

Giełda muzyczna, Stoisko z płytami winylowymi
Na muzycznej giełdzie w CH Plaza Rzeszów będzie można uzupełnić kolekcję winyli. (Fot. pixabay)

Jeśli wiesz czym są płyty CD i winyle, a w dodatku lubisz włączyć sobie muzykę z fizycznego nośnika, to ta impreza jest dla ciebie. Na giełdę muzyczną zaprasza w ten weekend Centrum Handlowe Plaza w Rzeszowie.

Giełda muzyki odbywa się w Plazie cyklicznie. Jej główna część to stoiska z muzyką na winylach i płytach CD. Jak zapowiadają organizatorzy – płyt będzie w ten weekend ponad 10 tysięcy. Fani odtwarzania dźwięków z fizycznych nośników znajdą tu muzykę z całego świata. Będzie też można przebierać w gatunkach – od jazzu, rocka i bluesa po muzykę poważną.

– To wydarzenie, które przeniesie wszystkich uczestników w podróż przez czasy, kiedy muzyka była jeszcze bardziej fizycznym doświadczeniem. Celem giełdy jest ożywienie wspomnień związanych z płytami winylowymi i CD. Jest to doskonała okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości – zapowiadają organizatorzy.

Muzyczna giełda w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w piątek i sobotę, 11 i 12 sierpnia. Stoiska z płytami czynne będą od godziny 10:00 do 21:00.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin