Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Już we wtorek Świąteczne Gajdurzenie dla dzieciaków

Fot. Materiały prasowe

Rzeszowskie Fundacje „Bo jak nie my to kto”, „Creative” oraz „Z miłości do życia” zapraszają na koncert kolęd – Świąteczne Gajdurzenie. Przyjdź, posłuchaj, pokolęduj i wesprzyj Dom dla Dzieci „Mieszko”, „Dobrawa” i „Bolesław” w Rzeszowie.

Podczas wyjątkowego koncertu wystąpią podopieczni Domu dla Dzieci „Mieszko”, „Dobrawa” i „Bolesław” w Rzeszowie, a towarzyszyć im będzie duet dwóch wielkich serc – rodzeństwo znakomitych artystów Gajda.

I właśnie od ich rozpalonych serc będziemy Gajdurzyć. Po co? Bo te wspaniałe dzieci marzą o przelocie samolotem nad nasze piękne bałtyckie morze. Razem możemy spełnić choć malutką iskierkę nadziei na dobro w tym jakże zagmatwanym świecie.

Za Wasze dobre serce wyśpiewamy Wam miłość

Ale my też mamy coś od siebie – we wtorek (30.01.) o godz. 17 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się koncert „Świąteczne Gajdurzenie”. Przyjść może każdy, wstęp wolny.

Za Wasze dobre serce wyśpiewamy Wam miłość, jaką nosimy w sercu. W trakcie koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, w skrzypcowo-akordeonowym akompaniamencie, zaśpiewane przez aniołów dzieci, wychowawców oraz rodzeństwo Gajda.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin