REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Już we wtorek Świąteczne Gajdurzenie dla dzieciaków

Fot. Materiały prasowe

Rzeszowskie Fundacje „Bo jak nie my to kto”, „Creative” oraz „Z miłości do życia” zapraszają na koncert kolęd – Świąteczne Gajdurzenie. Przyjdź, posłuchaj, pokolęduj i wesprzyj Dom dla Dzieci „Mieszko”, „Dobrawa” i „Bolesław” w Rzeszowie.

Podczas wyjątkowego koncertu wystąpią podopieczni Domu dla Dzieci „Mieszko”, „Dobrawa” i „Bolesław” w Rzeszowie, a towarzyszyć im będzie duet dwóch wielkich serc – rodzeństwo znakomitych artystów Gajda.

I właśnie od ich rozpalonych serc będziemy Gajdurzyć. Po co? Bo te wspaniałe dzieci marzą o przelocie samolotem nad nasze piękne bałtyckie morze. Razem możemy spełnić choć malutką iskierkę nadziei na dobro w tym jakże zagmatwanym świecie.

Za Wasze dobre serce wyśpiewamy Wam miłość

Ale my też mamy coś od siebie – we wtorek (30.01.) o godz. 17 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się koncert „Świąteczne Gajdurzenie”. Przyjść może każdy, wstęp wolny.

Za Wasze dobre serce wyśpiewamy Wam miłość, jaką nosimy w sercu. W trakcie koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, w skrzypcowo-akordeonowym akompaniamencie, zaśpiewane przez aniołów dzieci, wychowawców oraz rodzeństwo Gajda.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin