Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Kłusem z Blusem zagra w kinie filmowe przeboje

Rzeszowski zespół Kłusem z Blusem
Grupa Kłusem z Blusem wystąpi w piątek w rzeszowskim Kinie Za Rogiem Cafe. (Fot. materiały prasowe)

W piątek rzeszowska grupa Kłusem Blusem wystąpi w Kinie za Rogiem Café. Oprócz własnych numerów zespół zagra filmowe przeboje bluesowe.

To będzie drugi w tym roku koncert rzeszowskiej grupy w tym miejscu. W kwietniu zespół Kłusem z Blusem promował swoja płytę Swing&Jump&Blues. Teraz wraca, żeby zagrać koncert nawiązujący tematycznie do miejsca występu.

– W pierwszej części zespół wykona swoje sztandarowe kompozycje oraz standardy bluesowe utrzymane w typowej dla grupy stylistyce „west coast”. W drugiej części znajdą się filmowe przeboje bluesowe znane m.in. z takich obrazów jak „Cadillac Records”, „Blues Brothers”, „Crossroads” – zapowiadają organizatorzy.

Koncert odbędzie się w piątek, 15 grudnia 2023 r., o godz. 19. Bilety w przedsprzedaży kosztują 40 zł, w dniu koncertu – 50 zł. Można je kupić przez internet lub w kasie Kina za Rogiem Café.

Zespół Kłusem z Blusem zagra w składzie:

  • Tomasz Kiersnowski – śpiew, harmonijka ustna
  • Sławomir Rybczyński – gitara
  • Wojciech Kwieciński – bas, kontrabas
  • Piotr Berdowski – perkusja
Kłusem z Bluesem – Blues córek naszych

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin