REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Nie takie pająki straszne. Egzotyczna wystawa w domu kultury

Wyjątkowe okazy ze świata egzotycznych pająków będzie można zobaczyć już od wtorku. (Fot. Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli)

Już 7 marca w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli będzie można zobaczyć najbardziej egzotyczną Wystawę Pająków Polsce. Organizatorzy wystawy zapowiadają, że będzie można poznać ich niesamowity świat, potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Chcesz dowiedzieć się czy wszystkie pająki są jadowite? Dlaczego skorpiony świecą w ciemności? A może, czy istnieją pająki potrafiące szybować? Doświadczeni przewodnicy oprowadzą po wystawie i odpowiedzą na wszystkie pytania.

– Przyjdź na wystawę i przekonaj się, że pająk wcale nie jest taki straszny. Poczuj się jak podróżnik i odkryj razem z nami rzadkie okazy zwierząt ze wszystkich zamieszkałych kontynentów – informuje organizator wystawy, którą już od wtorku będzie można zobaczyć w SDK w Stalowej Woli.

 Wystawa pająków w Stalowej Woli przystosowana jest także dla dorosłych i dla dzieci. Ekspozycja będzie czynna w dniach od 7 do 19 marca br., codziennie w godz. 10 – 18.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin