
Politechnika Rzeszów wygrała w Gliwicach Mistrzostwa Polski do lat 13 (kategoria młodzik)w rywalizacji drużynowej. Młodzi rzeszowianie w finale pokonali zespół z Zielonej Góry.
TENIS STOŁOWY
Zespół z Rzeszowa (Wojciech Flaumenhaft, Tymoteusz Wieczorek, Jakub Sikoń, Bartosz Rak) prowadzony przez trenera Grzegorz Tomonia po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu pokonał ZKS Zielona Góra 3-1.
Wyniki finału
ZKS Zielona Góra I – Politechnika Rzeszów 1:3
Miłosz Grocholski – Tymoteusz Wieczorek 2:3 (6:11, 11:9, 9:11, 11:9, 9:11)
Jakub Błaszczyk – Wojciech Flaumenhaft 2:3 (11:8, 8:11, 5:11, 11:1, 5:11)
Grocholski/Błaszczyk – Wieczorek/Sikoń 3:2 (11:2, 6:11, 11:3, 3:11, 11:7)
Miłosz Grocholski – Wojciech Flaumenhaft 2:3 (11:4, 8:11, 11:9, 7:11, 9:11)
Brązowe medale: KS AZS Wrocław I, KS Nowa Era Toruń

PRZECZYTAJ TEŻ: Szymon Kądziołka, piłkarz Stali Rzeszów: Po mojej bramce niewiele było już pozytywów
