REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 10 czerwca 2026

Politechnika Rzeszów mistrzem Polski

Fot. Fb PGE Fibrain AZS Politechnika Rzeszów

Politechnika Rzeszów wygrała w Gliwicach Mistrzostwa Polski do lat 13 (kategoria młodzik)w rywalizacji drużynowej. Młodzi rzeszowianie w finale pokonali zespół z Zielonej Góry.

TENIS STOŁOWY

Zespół z Rzeszowa (Wojciech Flaumenhaft, Tymoteusz Wieczorek, Jakub Sikoń, Bartosz Rak) prowadzony przez trenera Grzegorz Tomonia po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu pokonał ZKS Zielona Góra 3-1.

Wyniki finału

ZKS Zielona Góra I – Politechnika Rzeszów 1:3
Miłosz Grocholski – Tymoteusz Wieczorek 2:3 (6:11, 11:9, 9:11, 11:9, 9:11)

Jakub Błaszczyk – Wojciech Flaumenhaft 2:3 (11:8, 8:11, 5:11, 11:1, 5:11)

Grocholski/Błaszczyk – Wieczorek/Sikoń 3:2 (11:2, 6:11, 11:3, 3:11, 11:7)

Miłosz Grocholski – Wojciech Flaumenhaft 2:3 (11:4, 8:11, 11:9, 7:11, 9:11)

Brązowe medale: KS AZS Wrocław I, KS Nowa Era Toruń

Fot. Fb PGE Fibrain AZS Politechnika Rzeszów


PRZECZYTAJ TEŻ: Szymon Kądziołka, piłkarz Stali Rzeszów: Po mojej bramce niewiele było już pozytywów

Udostępnij

FacebookTwitter