REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 10 czerwca 2026

Łukasz Lewkowicz odchodzi z Łańcuta

Fot. Fb GMM INOX Merger Logistics Pantery Łańcut

Półtora sezonu trwała przygoda trenera ŁukaszaLewkowicza zespołem GMM INOX Merger Logistics Panter Łańcut. Pod jego wodzą koszykarki z Łańcuta awansowały na zaplecze ekstraklasy, a w debiutanckim sezonie zagrały w play-off.

KOSZYKÓWKA. I LIGA KOBIET

Dla Łukasza Lewkowicza była to pierwsza w karierze praca z kobietami. W pierwszym, niepełnym sezonie, gdzie na stanowisku zastąpił Pawła Lenika zespól pod jego wodzą awansował do I ligi. Debiutancki sezon na zapleczu ekstraklasy również był udany, Pantery zakończyły rundę zasadniczą na piątym miejscu z bilansem 18-8, a w play-off przegrały rywalizację z Widzewem dopiero po trzecim meczu (1-2).


PRZECZYTAJ TEŻ: Argentyński koszykarz Santiago Vaulet zmienia Rzeszów na Inowrocław

Udostępnij

FacebookTwitter