
Półtora sezonu trwała przygoda trenera ŁukaszaLewkowicza zespołem GMM INOX Merger Logistics Panter Łańcut. Pod jego wodzą koszykarki z Łańcuta awansowały na zaplecze ekstraklasy, a w debiutanckim sezonie zagrały w play-off.
KOSZYKÓWKA. I LIGA KOBIET
Dla Łukasza Lewkowicza była to pierwsza w karierze praca z kobietami. W pierwszym, niepełnym sezonie, gdzie na stanowisku zastąpił Pawła Lenika zespól pod jego wodzą awansował do I ligi. Debiutancki sezon na zapleczu ekstraklasy również był udany, Pantery zakończyły rundę zasadniczą na piątym miejscu z bilansem 18-8, a w play-off przegrały rywalizację z Widzewem dopiero po trzecim meczu (1-2).
PRZECZYTAJ TEŻ: Argentyński koszykarz Santiago Vaulet zmienia Rzeszów na Inowrocław
