Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Igor Strzałek nowym piłkarzem PGE Stali Mielec

Nowym piłkarzem PGE Stali Mielec został Igor Strzałek. Nz. w towarzystwie Jacka Klimka, prezesa mieleckiego klubu. (Fot. Stal Mielec)

Nowym zawodnikiem PGE Stali Mielec został Igor Strzałek. 19-letni środkowy pomocnik trafił do Mielca z Legii Warszawa.

PIŁKA NOŻNA. PKO BP EKSTRAKLASA

Nowy nabytek mieleckiego klubu w obecnym sezonie wystąpił w 9 spotkaniach PKO BP Ekstraklasy w barwach Legii Warszawa. W swoim piłkarskim CV ma również 7 występów w reprezentacji Polski U19.

Czasowy transfer do czerwca 2024 roku

– Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu z Mielca. Stal to klub, który w każdym sezonie zajmuje coraz wyższe miejsce w PKO BP Ekstraklasie. Po otrzymaniu propozycji dołączenia do PGE FKS Stali Mielec, szybko podjąłem decyzję, że chcę rozwijać się w klubie z Mielca. Zrobię wszystko, abyśmy na koniec sezonu wspólnie cieszyli się z jak najwyższego miejsca w tabeli – mówi Igor Strzałek, cytowany przez klubowe media.

19-latek trafił do PGE Stali Mielec na zasadnie transferu czasowego do czerwca 2024 r.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin