Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Są już bilety na mecz Ligi Narodów Kobiet Ukraina – Polska w Stalowej Woli

W reprezentacji Polski na mecz w Stalowej Woli nie zabraknie największej gwiazdy naszej kadry, Ewy Pajor z VfL Wolfsburg. (Fot. Paula Duda/PZPN)

Już 1 grudnia (godz. 18) w Stalowej Woli w ramach Ligi Narodów Kobiet rozegrany zostanie mecz Ukraina – Polska. Właśnie ruszyła dystrybucja biletów na to spotkanie.

LIGA NARODÓW KOBIET

Bezpłatne bilety można rezerwować na portalu biletowym www.bilety.podkarpackizpn.pl.

Mecz został zgłoszony jako impreza masowa. To z kolei oznacza, że podczas rezerwacji biletów należy się zarejestrować i podać dane, zgodnie z regulaminem. Zamówiony bilet trzeba wydrukować i przedstawić obsłudze podczas wejścia na stadion.

Istnieje możliwość grupowego zamawiania biletów. Formularz jest dostępny na stronie internetowej www.podkarpackizpn.pl w zakładce do pobrania.

Ukraina gospodarzem w Polsce

Formalnie gospodarzem tego meczu jest Ukraińska Federacja Piłkarska (UAF), ale na prośbę strony ukraińskiej mecz, w związku z wojną, mecz odbędzie się w Stalowej Woli.

Pojedynek z Ukrainą będzie jednym z ostatnich w fazie grupowej w ramach tegorocznej edycji WNL. Cztery dni później, 5 grudnia Biało-Czerwone zagrają w Sosnowcu z Grecją.

W dotychczasowych czterech spotkaniach Biało-Czerwone wywalczyły 10 punktów. Polska jest na czele w swojej grupie, a ewentualna wygrana w meczu z Ukrainą zapewniłaby naszej reprezentacji awans do dywizji A. Wygrana w Stawowej Woli zapewni też awans do kolejnej rundy eliminacji mistrzostw Europy 2025.

Gwiazdy w kadrze Polski

Kilka dni temu trener reprezentacji Polski Nina Patalon podała kadrę na mecze z Ukrainą oraz Grecją.

W składzie nie brakuje gwiazd naszej reprezentacji, bramkarki Katarzyny Kiedrzynek z PSG czy Ewy Pajor z VfL Wolfsburg.

W kadrze znalazła się też pochodząca z Podkarpacia była zawodniczka Resovii Oliwia Domin, która wciąż czeka na debiut w seniorskiej kadrze.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin