REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 4 grudnia 2023

Resovia bez trenera. Hajdo odsunięty od pierwszej drużyny

Mirosław Hajdo nie poprowadzi więcej ekipy z Wyspiańskiego. (Fot. Wit Hadło)

Włodarze Resovii poinformowali, że Mirosław Hajdo nie będzie dłużej szkoleniowcem występującej na zapleczu PKO BP Ekstraklasy drużyny „Pasiaków”. 53-letni trener prowadził zespół z Wyspiańskiego od 6 września ubiegłego roku.

FORTUNA I LIGA

– Decyzją władz klubu CWKS Resovia Rzeszów S.A. z dniem 16 listopada Mirosław Hajdo został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny Resovii Rzeszów. Dziękujemy trenerowi za wkład pracy włożony w prowadzenie naszego zespołu – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu z Wyspiańskiego 22.

Postanowienie o zakończeniu współpracy ze szkoleniowcem zapewne było pokłosiem ostatniej ligowej porażki „Pasiaków” z Chrobrym Głogów. Domowa przegrana z ekipą z Dolnego Śląska spowodowała, że biało-czerwoni ponownie wrócili do strefy spadkowej.

W tamtym sezonie utrzymanie, w tym strefa spadkowa

Doświadczony trener przejął rzeszowskich piłkarzy we wrześniu poprzedniego roku, zastępując Tomasza Grzegorczyka w 10. serii gier. Hajdo zdołał utrzymać będącą wówczas na ostatnim miejscu Resovię, kończąc ubiegłe rozgrywki na 14. lokacie.

W bieżącej kampanii jego była ekipa po 15 kolejkach zgromadziła 14 pkt i plasuje się na 16. pozycji. Hajdo prowadził „Pasiaków” w 44 meczach, z których wygrał 15, a zespół pod jego wodzą przegrał 20 spotkań.

Rzeszowianie z nowym trenerem kolejny mecz o punkty rozegrają 25 listopada na wyjeździe z Motorem Lublin.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin