REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Jakub Kochanowski odchodzi z Asseco Resovii

(Fot. Asseco Resovia)

Asseco Resovia oficjalnie już poinformowała o tym, o czym mówiło się od dłuższego czasu – Jakub Kochanowski nie będzie reprezentował już zespołu z Rzeszowa. Środkowy reprezentacji Polski przechodzi do Projektu Warszawa.

SIATKÓWKA. PLUSLIGA

Jakub Kochanowski w Asseco Resovii grał przez trzy sezony (2021-2024). W tym okresie zdobył z zespołem brązowy medal mistrzostw Polski i Puchar CEV. Przez te trzy lata środkowy wyróżniony został 10 razy statuetkami MVP, w sezonie 2022/2023 wybrany został najlepszym blokującym PlusLigi. W minionych rozgrywkach ze względu na kontuzję złamania palca, Kochanowski zagrał w 26 meczach, zdobywając 249 punktów (w tym 31 asów i 61 punktowych bloków). Zespół z Rzeszowa był czwartym w PlusLidze w karierze reprezentanta Polski. W ekstraklasie debiutował w 2016 roku w barwach Indykpolu AZS Olsztyn, później grał w PGE Skrze Bełchatów i Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, z którą wygrał Ligę Mistrzów. W sezonie 2024/2025 Jakub Kochanowski będzie reprezentował barwy Projektu Warszawa.

PRZECZYTAJ TEŻ: Brazylia zatrzymała Biało-Czerwonych

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin