REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

W piątek prezentacja Cellfast Wilków Krosno. Będzie gość specjalny

10 listopada odbędzie się prezentacja drużyny Cellfast Wilków Krosno na sezon 2024. (Fot. FB Wilki Krosno)

10 listopada o godz. 18.30 w nowo otwartej Sali Bankietowej Pałacu Polanka przy ul. Popiełuszki 103 w Krośnie odbędzie się prezentacja drużyny żużlowej Cellfast Wilki. Imprezę poprowadzą Joanna Cedrych i Marcin Majewski.

I LIGA

Gościem specjalnym będzie legendarny zawodnik krośnieńskiej drużyny z lat 90. Laszlo Bodi. Węgierski żużlowiec reprezentował „Wilki” przez 6 sezonów i był ulubieńcem krośnieńskich kibiców.

Laszlo Bodi reprezentował KKŻ Krosno w sezonach 1991-95 i 1997. (Fot. FB Cellfast Wilki Krosno)

Nowy skład Wilków

Po spadku z PGE Ekstralig, w przyszłym sezonie ekipa z Krosna będzie się ścigać w I lidze. Do sporych zmian dojdzie w składzie krośnieńskiej drużyny, którą opuścili: Jason Doyle (Grudziądz), Andrzej Lebiediew (Leszno), Krzysztof Kasprzak (Gdańsk) oraz Mateusz Świdnicki (trafi prawdopodobnie do Rzeszowa). Nad Wisłokiem nadal będzie startował Vaclav Milik, a nowymi twarzami w „Watasze” będą: Dimitri Berge, Jonas Seifert-Salk, Norbert Krakowiak i Patryk Wojdyło.

Gdzie kupić bilety na prezentację?

Pula biletów na miejsca siedzące została wyczerpana. Przed prezentacją w Pałacu Polanka od godz. 17.30 będzie można kupić wejściówki na miejsca stojące w cenie 30 zł. Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na zakup motocykla do mini żużla.

Opr. na podst. Cellfast Wilki Krosno

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin