REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Tunezja i Majorka. Od czerwca nowe czartery z Jasionki

Samolot startujący w świetle zachodzącego słońca
Od czerwca 2024 z Rzeszowa będzie można polecieć czarterem do Tunezji. (Fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka)

Z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce w 2024 roku będzie można polecieć do Tunezji i na Majorkę. To kolejne czarterowe połączenia proponowane przez biura podróży.

Loty czarterowe cieszą się sporym powodzeniem. W 2023 roku z Jasionki na wczasy z biurami podróży wyleciało 220 tysięcy osób. Z Rzeszowa można polecieć m.in. do Czarnogóry, Albanii, Egiptu, Turcji i na greckie wyspy.

W przyszłym roku lotnisko w Jasionce chce ustanowić nowy rekord, stąd kolejne połączenia. Od 6 czerwca, w czwartki, będzie można polecieć do Tunezji. Z kolei na 26 czerwca zaplanowano pierwszy lot na hiszpańską Majorkę. Czarterowe samoloty będą tam latać w środy.

A jeśli wolicie wylot na własną rękę, to już w kwietniu 2024 ruszają połączenia z Rzeszowa do Alicante w Hiszpanii uruchamia Ryanair.

_____

PODRÓŻE: Świątynia Karni Mata w Indiach. Czczą szczury i jedzą z nimi z jednej miski

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin