Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Łukasz we Francji spadł z rusztowania, jest w śpiączce. Żona Agata prosi o pomoc

Pan Łukasz Magda leży w śpiączce w szpitalu we Francji, gdzie walczy o życie. Towarzyszy mu żona, pani Agata. (Fot. Archiwum rodzinne)

Łukasz Magda, 33-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, spadł we Francji z wysokiego rusztowania. Ma poważne obrażenia głowy, jest w śpiączce. – Jeszcze niedawno z Łukaszem rozmawialiśmy o naszych wspólnych wakacjach… Dziś nie ma słów, które opiszą dramat, jaki przeżywam. Nie ma też słów, którymi mogłabym opisać moje błaganie o pomoc dla mojego męża – mówi pani Agata.

Dramat rozegrał się trzy tygodnie temu, 5 lipca 2023 r). Podczas pracy na rusztowaniu u znajomych we Francji, Łukasz Magda spadł z dużej wysokości. W wyniku wypadku doznałobrażeń wielonarządowych, urazu czaszki oraz stłuczenia i krwotoku mózgowy.

Żona Agata: błagam go, by do nas wrócił

Obecnie 33-latek z Podkarpacia jest w śpiączce i przebywa w jednym ze szpitali we Francji. Cały czas wymaga opieki medycznej, rehabilitacji, a przed nim długotrwałe leczenie. Żona pana Łukasza i matka ich trójki dzieci, pani Agata, mówiąc o tym, nie kryje ogromnych emocji.

– Żyję w ogromnym stresie. Rzuciłam wszystko i przyjechałam z córką do Francji, by być razem z mężem. Każdego dnia dbam o niego, opowiadam o pogodzie, o tym co słychać u dzieci i… błagam go, by do nas wrócił. Nie ma słów, które opiszą dramat, który teraz przeżywam. Nie ma też słów, którymi mogłabym opisać moje błaganie o pomoc. Tak bardzo chcę pomóc Łukaszowi w odzyskaniu zdrowia i nadziei na przyszłość – przekazuje kobieta.

– Jeszcze niedawno snuliśmy plany wspólnych wakacjach… Teraz siedzę w szpitalu, trzymając męża za rękę, podpiętego do aparatur podtrzymujących życie i błagam go, by był silny… By wytrzymał i wrócił do nas. Każda kwota, każdy wkład w zbiórkę przyczyni się do ułatwienia procesu leczenia Łukasza. Błagam w imieniu całej rodziny i przyjaciół o pomoc. Sprawcie, by w naszym życiu znowu zaświeci słońce – apeluje pani Agata.

_____

Pomóc panu Łukaszowi możemy za pośrednictwem strony internetowej: www.siepomaga.pl/lukasz-magda

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin