Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

Mieszkaniec Kolbuszowej: w lampach ulicznych są… radary

Ulica 11 Listopada w Kolbuszowej.
Zdaniem mieszkańca Kolbuszowej, w oświetleniu ulicznym na terenie miasta ukryte są radary i skanery. Na zdjęciu ulica 11 Listopada. (Fot. Paweł Galek)

Pan Marian z Kolbuszowej na ostatniej sesji Rady Miejskiej zażądał od władz gminy, by zdemontowali z ulicznych lamp urządzenia, które są… radarami i skanerami. – Ja ich działanie odczułem na własnej skórze. Jest to bardzo nieprzyjemne – skarżył się.

Już na początku swego wystąpienia na sali obrad Rady Miejskiej w Kolbuszowej pan Marian zaczął od mocnego uderzenia: – Wznosicie się piękne idee, ale co za tym stoi? Ubożenie ludzi. Mówiliście o sprawdzaniu domów pod kątem palenisk. Zauważcie, że to jest ustawa stricte wywłaszczeniowa ludzi. Słuchając was, cisnęło się na usta pytanie, ilu mamy Polaków tutaj?

W tym momencie wywód przerwał mu przewodniczący kolbuszowskiej rady, Krzysztof Wilk, apelując o merytorykę.

Widzę, że tutaj pięknie się załatwia sprawy. Nie można mówić o prawdzie, ona jest nieprzyjemna – skomentował przerwanie mu wypowiedzi pan Marian i przeszedł do kolejnego wątku.

W lampach są skanery i radary. „Pięknie mnie przysmażyli”

– Mówiliście na temat lamp ulicznych. Tam są zamontowane urządzenia, które są radarami i skanerami, bronią kierunkową. Ja odczułem ich działanie. Jest to bardzo nieprzyjemne, nie życzę nikomu takiego przeżycia. Pięknie mnie przysmażyli, odchorowałem to. I zrobią to ze wszystkimi. Nie liczcie na to, że będziecie chronieni. Wnioskuję o zdemontowanie tej broni z lamp co najmniej 200 m. od mojego domu – apelował.

– Proszę się zainteresować tym, że jako państwo jesteśmy pod okupacją.  Zastanawiam się kto głosował nad herbem Kolbuszowej (krzyż i gwiazda Dawida – od red.). Zobaczcie, jak nas rozpracowali pięknie. My praktycznie nie posiadamy nic – oświadczył pan Marian.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin