Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 2 marca 2024

Wypadek w Przemyślu. 18-letni kierowca wjechał w grupę pieszych na chodniku

Ratownicy medyczni w akcji.
W wypadku w Przemyślu ucierpiały trzy Ukrainki. Zdjęcie archiwalne. (Fot. Wit Hadło)

Do groźnego wypadku doszło w czwartek, 13 lipca, w Przemyślu. Tuż przed godz. 19. młody kierowca forda wjechał na chodnik i potrącił grupę przechodniów. Do szpitala trafiły trzy obywatelki Ukrainy.

– 18- letni przemyślanin zjeżdżając z mostu im. Orląt Przemyskich w kierunku ulicy Jagiellońskiej stracił panowanie nad samochodem i zjeżdżając na chodnik doprowadził do potrącenia grupy pieszych. Najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze – powiedziała Super Nowości mł. asp. Joanna Golisz, oficer prasowy przemyskiej KMP. – Kierujący był trzeźwy.

Młodemu mężczyźnie, który podróżował razem z dwiema młodymi kobietami zatrzymano prawo jazdy. Spośród potrąconych przez 18-latka osób trzy wymagały hospitalizacji. To obywatelki Ukrainy. Jedna z nich doznała lżejszych obrażeń, pozostałe dwie nieco cięższych. Policja jest w trakcie ustalania okoliczności wypadku.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin