REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 24 lutego 2024

Fontanna multimedialna w Rzeszowie ruszy tydzień później

Kolorowy p[okaz fontanny multimedialnej w Rzeszowie.
Pierwszy w tym roku specjalny pokaz rzeszowskiej fontanny multimedialnej odbędzie się 6 maja. (Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa)

Zapowiadany na najbliższą sobotę, pierwszy w tym roku specjalny pokaz rzeszowskiej fontanny multimedialnej, odbędzie się tydzień później.

Powodem jest spora ilość imprez planowanych w Rzeszowie na nadchodzący, połączony z majówką weekend. Inauguracja odbędzie się więc w sobotę, 6 maja.

POLECAMY: Robert Makłowicz znów będzie gotował dla rzeszowian. Już na majówce

6 maja w Rzeszowie obejrzeć będzie można pokaz, który swoją premierę miał w ubiegłym roku. Składa się on z dwóch części. Pierwsza z nich to „Cztery pory roku”, inspirowana muzyką Antonio Vivaldiego, druga nosi tytuł „Małe rzeczy w dużej skali”. Pokaz rozpocznie się o godz. 21.30. Tydzień później, 13 maja, w planach jest druga odsłona pokazów specjalnych, czyli „Folk dookoła świata” i „Walka Tytanów” z udziałem aktorów.

Oprócz widowisk specjalnych na co dzień będzie zobaczyć skromniejsze spektakle. W samo południe zaplanowano kompilację utworów z bajek dla dzieciaków, pokaz dzienny rozpoczynał się będzie o godz. 17, a pokazy wieczorne – o godz. 21 (do 10 września) i o godz. 20 (od 11 września do 15 października).

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin