REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 24 lutego 2024

Na Dworaka w Rzeszowie kręcą film. Ratusz uspokaja: targowisko odbędzie się bez przeszkód

Koniec ulicy Dworaka w Rzeszowie
To właśnie przy ul. Dworaka w Rzeszowie kręcone będą finałowe sceny filmu w reżyserii Łukasza Roga (Fot. Wit Hadło)

Od czwartku ulica Dworaka w Rzeszowie zostanie zamknięta. Kręcona będzie scena finałowa filmu „Rage of stars” w reżyserii Łukasza Roga. Urząd Miasta Rzeszowa uspokaja, że nie stanie to na przeszkodzie organizacji niedzielnego targowiska. 

Przypomnijmy, że w Rzeszowie i okolicach kręcony jest film „Rage of stars” w reżyserii Łukasza Roga z udziałem zagranicznych gwiazd. Filmowców można spotkać w różnych miejscach. Od czwartku będą na ul. Dworaka.

W związku z tym Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował w mediach społecznościowych, że 27 lipca od godz. 17 do godz. 5 rano oraz 28 lipca od godz. 17 do 29 lipca do godz. 5 rano ulica zostanie wyłączona z ruchu.

Autobusy MPK Rzeszów zmieniają trasy

W związku z wizytą filmowców autobusy linii kończących kurs na pętli przy Dworaka, obok targowiska, czyli 47 i 57 oraz zmieniających kierunek jazdy w ciągu tej ulicy linie: 20, 22, 35, 41, 45, 51, 52, 53, 54, 55, 56, kończyć będą kursy na przystanku Piłsudskiego U. Wojewódzki 03. Stąd pojadą ulicami Grunwaldzką, Jana III Sobieskiego, Targową, Piłsudskiego do przystanku Pl. Wolności 04, gdzie rozpoczną kursy powrotne.

Autobusy linii nr 44 jadące w kierunku ul. Dworaka zakończą kurs na przystanku Rejtana cmentarz, skąd pojadą ulicami Kustronia, Mieszka I, Lwowską do przystanku Rejtana Kustronia 03 i stamtąd rozpoczną kursy powrotne.

– Za utrudnienia przepraszamy – zaznaczają pracownicy ZTM.

Film nie zagrozi targowisku 

W niedzielę ul. Dworaka z planu filmowego na powrót stanie się zwykłą ulicą.

– 20 lipca targowisko będzie czynne normalnie – uspokaja Bartosz Gubernat z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa stałych bywalców i klientów bazaru. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin