REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Za darmo i bez wcześniejszej rejestracji

W sobotę, 24 lutego, w godzinach od 10 do 15, na terenie Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu (od strony głównego wejścia), będzie miało miejsce wydarzenie promujące zdrowie i znaczenie profilaktyki zdrowotnej.

Szpital zaprasza na bezpłatne badania, konsultacje i działania edukacyjne, w tym: podstawowe badania słuchu i wzroku, badania mammograficzne, badania ginekologiczne i cytologiczne, badania gruczołu prostaty, konsultacje specjalisty w zakresie żywienia medycznego, konsultacje fizjoterapeutyczne, dietetyczne i pielęgniarskie, pomiary wzrostu i masy ciała, analizę składu masy ciała, pomiar wskaźnika BMI, warsztaty poświęcone aktywności fizycznej – gimnastyka ogólnoustrojowa.

Wystarczy PESEL

W wydarzeniu weźmie udział Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnobrzegu, w której punkcie informacyjnym będzie można uzyskać informacje o profilaktyce chorób cywilizacyjnych, zakaźnych oraz onkologicznych. ALAB Laboratoria Sp. z o.o. w dniu wydarzenia zaprasza na bezpłatne badania w ramach profilaktyki 40+ oraz proponuje wykonanie pozostałych badań z rabatem 50 proc. Ponadto, do współpracy przy organizacji wydarzenia Szpital zaprosił Radę Seniorów Miasta Tarnobrzega, która objęła patronat nad wydarzeniem oraz Stowarzyszenie Amazonek „Pomocna Dłoń” w Tarnobrzegu.

Wstęp na wszystkie badania i konsultacje jest bezpłatny, aby z nich skorzystać, należy przygotować numer PESEL. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
15 812-33-90, 15 812-33-01.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin