REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Tragiczny finał andrzejkowej zabawy w Sokołowie Młp. Pobity 43-latek zmarł w karetce

– Już wczoraj zatrzymaliśmy osoby mogące mieć związek z tym zdarzeniem – potwierdza podkom. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.(Fot. archiwum policji)

Tragicznie zakończył się andrzejkowy wieczór w jednym z lokalnych klubów w Sokołowie Małopolskim. 43-letniego mężczyznę pobito, zmarł w drodze do szpitala. Policja zatrzymała już podejrzanych.

43-letni Piotr N., mieszkaniec podsokołowskiej wsi Markowizna, wybrał się z żoną na andrzejkowy wieczór do jednego z lokalnych klubów w Sokołowie Małopolskim. Zamówili pizzę i rozmawiali. W pewnym momencie zwrócił uwagę młodszym gościom, którzy „popisywali się” nożem. Wywiązała się sprzeczka, zaczęli go szarpać. Obsługa lokalu wyprosiła agresorów na zewnątrz.

Kiedy Piotr N. wraz z żoną opuszczali klub, trafili na tych samych mężczyzn.

– Piotr kazał żonie pójść do samochodu i powiedział, że zaraz do niej przyjdzie – opisuje świadek zdarzenia portalowi Halo Rzeszów.

Sytuacja skończyła się tragicznie. Mężczyzna został pobity i upadł na beton. Na miejsce przyjechało pogotowie, które pilnie chciało przetransportować go do szpitala. Zmarł w drodze, w karetce.

Śmiertelne pobicie w Sokołowie Młp. Policja zatrzymała podejrzanych

Policjanci zgłoszenie o zdarzeniu dostała zaraz po północy.

– I już wczoraj zatrzymali osoby mogące mieć związek z tym zdarzeniem – potwierdza podkom. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. – Prowadzimy czynności pod kątem pobicia ze skutkiem śmiertelnym z art. 158 para. 3 Kodeksu Karnego. Przestępstwo te zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 10 lat.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, która wyjaśnia okoliczności tego dramatu. Rzecznik Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie na razie nie odbiera telefonu. Do tematu będziemy wracać.

Mężczyzna osierocił dwóch synów.

_____

ZOBACZ TAKŻE:

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin