Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

W sobotę na Podkarpaciu kolarski wyścig „Solidarności”. Będą utrudnienia

Kolarski wyścig Solidarności na ulicach Tarnobrzega
Kolarski wyścig „Solidarności” przejedzie m.in. przez Tarnobrzeg. (Fot. Bogdan Myśliwiec)

W najbliższą sobotę, na terenie Podkarpacia odbędzie się 34. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Wyścig rozegrany zostanie na trasie powiatu tarnobrzeskiego, stalowowolskiego oraz niżańskiego.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez służby zabezpieczające przejazd peletonu.

– 1 lipca br., o godz. 12.20, na terenie powiatu tarnobrzeskiego rozegrany zostanie V etap XXXIV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Na czas przejazdu kolumny kolarskiej i pojazdów technicznych, ruch na drogach zostanie zamknięty – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik prasowy KMP w Tarnobrzegu.

W Tarnobrzegu wyścig przejedzie przez osiedle Wielowieś (droga wojewódzka nr 723 relacji Sandomierz-Tarnobrzeg), ulicami Warszawską, Sobowską, Szlachecką i gen. Bema.

Na terenie gminy Gorzyce przez miejscowość Furmany – ulicą Tarnobrzeską i Kościelną oraz przez Poręby Furmańskie, Zabrnie, Zabrnie Górne. A na terenie gminy Grębów peleton pojedzie trasą: ul Sandomierska, Spacerowa, Łączna, Szlachecka, przez miejscowości Wydrza, Krawce, drogą powiatową w kierunku miejscowości Stany (gm. Bojanów w powiecie stalowowolskm), Przybyszów, Nisko. Wyścig będzie odbywał się przy zamkniętym ruchu kołowym (na około 30 min. przed przejazdem kolumny wyścigu).

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin