Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 22 maja 2024

Żałoba w Dębicy. Na autostradzie zginęli podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy

Śmigłowiec LPR na miejscu wypadku na autostradzie niedaleko Rzeszowa
Do tragicznego wypadku doszło 22 września na autostradzie A4 na wysokości Rudnej Wielkiej. (Fot. FB/Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie)

W związku z tragicznym wypadkiem z udziałem uczestników wyjazdu Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy, burmistrz miasta, do niedzieli 24 września ogłosił żałobę.

W piątek rano na autostradzie A4 w okolicy Rudnej Małej, doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący busem iveco, podczas zmiany pasa, zderzył się z jadącym lewym pasem samochodem marki bmw. W wyniku zderzenia bus dachował. Podróżowało nim 15 podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy. Niestety dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Miasto Dębica:

„W związku z tragicznym wypadkiem z udziałem uczestników wyjazdu Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy w dniu 22 września 2023 roku, Burmistrz Dębicy ogłosił żałobę w dniach od 22 września do 24 września 2023 roku. Jednocześnie władze miasta łączą się w bólu z rodzinami ofiar i wszystkimi poszkodowanymi.

Na znak żałoby przed Urzędem Miejskim w Dębicy flagi zostaną wywieszone do połowy masztu. Odwołano także wydarzenie rozrywkowe organizowane przez samorząd miejski oraz jednostki organizacyjne Miasta Dębicy.

Władze Dębicy składają kondolencje rodzinom ofiar oraz łączą się w bólu z wszystkimi poszkodowanymi.”

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin