Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

Pomóżmy Agnieszce powrócić do naszego świata

Agnieszka Zapasek z Raniżowa przed tragicznym wypadkiem.
Agnieszka Zapasek z Raniżowa. Była młodą i atrakcyjną kobietą z planami na przyszłość. (Fot. Archiwum Agnieszki Zapasek)

Agnieszka Zapasek – atrakcyjna 20-latka z Raniżowa – w wyniku nieszczęśliwego wypadku omal nie umarła. Cudem przeżyła, ale, niestety, do tej pory nie udało się jej odzyskać świadomości. Trwa heroiczna walka o jej powrót do naszego świata.

Do wypadku, który na zawsze zmienił życie Agnieszki Zapasek, doszło cztery miesiące temu, 4 marca 2023 r. Dziewczyna doznała bardzo poważnego urazu mózgu. Przez dwa miesiące przebywała na oddziale intensywnej terapii, w stanie zagrażającym życiu. Na szczęście udało się ją uratować przed śmiercią.

Dziś z Agnieszką nie ma z nią kontaktu. (Fot. Archiwum Agnieszki Zapasek)

Obecnie Agnieszka przebywa w ośrodku rehabilitacji na oddziale śpiączkowym. Obrzęk mózgu sprawił, że nie ma z nią żadnego kontaktu.

Dziewczynie coraz częściej udaje się podawać musy i napoje, aby wzmacniać odruch samodzielnego przełykania. Agnieszka jest już sadzana na wózek.

Teraz trwa heroiczna walka o przywrócenie jej świadomości. 20-latka z Raniżowa jest w świecie, do którego nie mamy dostępu. Sama nie wydostanie się z niego, dlatego potrzeba naszej pomocy. Wspierają ją w tym bliscy.

Możemy to zrobić to samo, choćby na stronie internetowej: www.siepomaga.pl/agnieszka-zapasek.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin